BAUM Portal Ana Sayfa İletişim ÜBYS ÖBS ePosta Portal Personel Öğrenci Görevli X
Fakülteler Enstitüler Meslek Yüksekokulları Yüksekokul / Konservatuvar Araştırma Merkezleri Kütüphane
Üniversitemiz Yönetim Birimler Öğrenciler Bağlantılar

Atatürk Üniversitesi

Narman Meslek Yüksekokulu

Yapı Denetimi Uygulamaları ve Sorunları
2013-05-06
I. Uluslararası Aşık Sümmani ve Aşıklık Geleniği Sempozyumu
2012-05-31
Tüm Etkinlikler
2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMLARI
2017-10-30
YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI
2017-09-08
NARMAN MESLEK YÜKSEKOKULU TÜM PROGRAMLAR İÇİN YERLEŞTİRME PUANLARI
2017-01-24
Tüm Duyurular

Yönetimin Mesajı

Sevgili öğrenciler, Atatürk Üniversitesi Narman Meslek Yüksekokulu, toplumun ve iş dünyasının ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayacak, alan bilgisinin yanı sıra mesleki ve teknik becerilere sahip olan ve onu etkin bir şekilde kullanabilen, milli ve evrensel değerleri özümsemiş bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Mezunlarımıza ulusal ve uluslararası ortamlarda rekabet imkânı ve istihdam edilebilme niteliklerini kazandırmalıyız. Bu amaçla yüksekokulumuzda, yükseköğretimde uluslararası kalite ve güvence standartlarına ulaşmak için, yetkin ve güler yüzlü öğretim elemanı kadrosu genişletilmiş, güncel eğitim programlarımız ve iyi bir fiziki alt yapı siz değerli öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur. Narman Meslek Yüksekokulu 17 yıllık geçmişi, özverili akademik ve idari personeli, bugün 9 Bölüm ve bu bölümlere bağlı 10 Programda 600 üzerindeki öğrencisi ve kuruluşundan bu güne kadar nitelikli insan gücüne kattığı, yetiştirdiği mezunları ile bölgemiz, ülkemiz ve dünyamızın aydınlık geleceğinin şekillenmesinde çok önemli bir işlev görmektedir. Sevgili öğrenciler, Atatürk Üniversitesi Narman Meslek Yüksekokulu olarak alanımızla ilgili hizmetin en iyisini vermeyi hedefliyoruz. Yüksekokulumuza adımınızı attığınız ilk günden yanınızda olacak ve iş yaşamınızda ihtiyaç duyacağınız bilgi ve becerilerledonanmanız için sizlerle birlikte çalışacağız.
Tüm çabalarımızdaki başarıda en büyük payın siz sevgili öğrencilerimizin olduğu bilincindeyiz. Ülkemizin değerli insanları her şeyin en iyisine ve en güzeline layıktır. Sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.                                                                           Doç.Dr.Hamza AVCIOĞLU                  Yüksekokul Müdürü                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Tarihçe

Yüksekokul`umuz Rektörlük Makamının, 2547 sayılı kanunun 2880 sayılı kanunla değişik 7/4-2 maddesi uyarınca yaptığı teklif ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı`nın 16/06/1995 tarihli oluru ile açılmış olup, 1997-1998 yılında, 6 Öğretim Elemanı ve 2 Programla eğitim-öğretime başlamıştır.Bugün itibariyle  9 program 21 öğretim elemanıyla eğitim-öğretime devam etmektedir.

Misyon ve Vizyon

Narman Meslek Yüksekokulu; çağdaş bilgi ile donanmış, kültürel birikimi ve iletişim becerisine sahip, araştırma ve problem çözme yeteneği gelişmiş, çevresine liderlik edebilecek yapıda, Atatürk İlke ve İnkılaplarını özümsemiş, vatansever bireyler yetiştiren nitelikli eğitim vermeyi, araştırma ve topluma hizmet sorumluluğunu evrensel standartlarda yürütmeyi, bilgi üretmeyi, uygulama ve yaymayı ilke edinmiştir. Narman Meslek Yüksekokulu`nun vizyonu; nitelikli eğitimi gerçekleştirirken ülkemizin kalkınmasına katkı sağlayan, bilgi üreten, sürekli gelişen, yetiştirdiği insan ve ürettiği bilgi ile örnek olabilecek yüksekokul olmaktır.

Tanıtım

Kurullar ve Komisyonlar

Öğrenciler

Telefon Rehberi

DUYURULAR

Akademik Faaliyetler

Öğrenci Kulüpleri

İşlemler

Etkinlik Resimleri